Akademia MS Office w CI ProLearning

Dbanie o ciągły rozwój kadry, opracowanie i realizacja indywidualnych planów rozwoju pracowników, podnoszenie ich umiejętności zarówno specjalistycznych jak i psychospołecznych – to tylko niektóre działania jakie są wyznacznikami inwestowania w rozwój kapitału ludzkiego w firmach.

CI ProLearning również wspiera swoich pracowników w realizacji ich celów zawodowych.

13.01.2014 r. startuje Akademia MS Office dedykowana specjalnie dla zespołu ProLearning. Jest to cykl kilkunastu spotkań-warsztatów z zakresu MS Excel, MS Word i MS Power Point. W trakcie warsztatów pracownicy będą mieli okazję sprawdzić, uporządkować i rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę o różnych funkcjonalnościach każdego z programów.

Każdy z członków zespołu, pod okiem trenera będzie mógł przećwiczyć tworzenie formuł i tabel w programie Excel, nauczyć się zaawansowanych działań w arkuszu niezbędnych do analizy danych, poznać różne triki udoskonalające prezentacje multimedialne czy też zdobyć wiedzę o narzędziach edycyjnych przydatnych przy tworzeniu profesjonalnych dokumentów.

Zaproponowane warsztaty to szansa na podniesienie kwalifikacji i kompetencji całego personelu ProLearning i tym samym na bardziej efektywną pracę, większą motywację do działania, co nierozerwalnie łączy się z jakością świadczonych usług i poziomem obsługi.  

Customer reviews

"Between 3-4.08.2013 we participated in the course MS Excel – advanced level, which was performed by CI ProLearning. The trainer selected deserves our special recognition. He led the course in professional way, taking care of great atmosphere…"

C.H. Robinson

więcej

"”PRKIK recommends Centrum Innowacji ProLearning as a professional business partner. The training centre organized IT courses in which our employees participated. The course MS 6425-…"

Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.

więcej

Please fill in the form below in order to sign up for chosen exams.

Code * Name * Date * Time Option
+

Your information

- See terms and conditions
×